Zajistíme vybavení Vaší pizzerie

DOST ČASTO SI V POSLEDNÍ DOBĚ PŘEJETE
MÍT VLASTNÍ PIZZERII
 

TAK NEVÁHEJTE A MY VÁM S TÍM K VAŠÍ NEJVĚTŠÍ SPOKOJENOSTI POMŮŽEME.
 

Vybrat si můžete od těch nejmenších elektrických pecí na pizzu až po ty největší nebo si jednoduše zvolíte jednu z klasických pecí na dřevo.

002
Pizzerie v Kodaňské ul. U 14 pomocníků
18 19

 

Vedle přitažlivého interiéru, ve kterém se každý okamžitě cítí jako doma, očekává 001zákazník v pizzerii rozmanitou nabídku chutných těstovinových pokrmů. Vaše pizzerie bude vyhledávaná zákazníky rovněž právě proto, že se rozhodnete pro vlastní výrobu těstovin. Čerstvé těstoviny z vlastní výroby jsou prostě nepřekonatelné a investice do stroje na výrobu těstovin se Vám rychle vrátí. Opět si můžete vybrat takovou velikost stroje, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Od stolních strojů až po velkokapacitní, pokud se rozhodnete vyrábět těstoviny ve velkém.

 

V RÁMCI KOMPLEXNOSTI DODÁVKY Vás zaučíme ve výrobě nejrůznějších druhů těstovin a zasvětíme Vás do tajemství používaných surovin, neboť ty jsou rozhodující k docílení požadované kvality, tj. těstoviny vynikající chuti a konzistence.

                                     004      003

Příslušenství ke strojům se skládá z různých přídavných zařízení:

tagg ručně
Na nudle (tagliatelle) Pokud máte malou pizzerii, jde to také ručně.
malou pizzer raviooli ruční
Na ravioli Na ravioli – ruční

 

Dalším důležitým aspektem, který podstatně ovlivňuje kvalitu těstovin, je jejich konečná005 tepelná úprava. Různé druhy těstovin vyžadují rovněž odlišný čas k jejich uvaření. Proto nabízíme elektrické a plynové vařiče těstovin, které jsou svým revolučním varným systémem s patentovaným ohřevem těmi nejlepšími. Žádné jiné vařiče těstovin nejsou tak funkční, hygienické a nezničitelné. Všechny druhy těstovin jsou vařeny společně za úžasně krátký čas. Za jednu hodinu můžete servírovat zákazníkovi na stůl 30 až 700 porcí těstovin.

 

Další předností tohoto systému je skutečnost, že tyto vařiče těstovin jsou dále používány na různé další druhy, jako např. rýže, maso, luštěniny, zelenina a brambory. Dokonce nemusejí být vařeny odděleně, ale vaří se všechny pomocí jedinečného systému najednou. Jejich přednost spočívá také v malé spotřebě el. další přednostienergie, a to díky optimálnímu využití tepla a krátké době jejich nahřátí na bod varu. Každý jednotlivý koš je řízený mikroprocesorem s možností programování osmi nastavení časů tepelné úpravy od 20 sekund do 60 min. Vařiče těstovin jsou vybaveny automatickým zvedacím zařízením, kterým je po uplynutí nastaveného programu každý koš vysunut z vodní lázně k jeho odkapání.

 

 

Z NAŠEHO SORTIMENTU SI MŮŽETE VYBRAT CELOU ŘADU DALŠÍCH NEJRŮZNĚJŠÍCH VAŘIČŮ TĚSTOVIN
hrnec

A pokud Vám pro Vaši potřebu stačí něco úplně malého, můžete své těstoviny vařit ve speciálním hrnci na těstoviny se čtyřmi nádobami (obsah jedné nádoby je 5,5 litrů nebo 7,5 litrů).