Vybavíme Vaší gastroprovozovnu

NAZNAČÍME VÁM NĚKOLIK KONKRÉTNÍCH PŘÍKLADŮ, JAK SE VAŠE PŘÁNÍ MŮŽE STÁT SKUTEČNOSTÍ.
21
Rádi byste si zařídili hotelovou restauraci nebo řetězce restaurantů typu „fastfood“. Chcete realizovat velkokapacitní centrální výrobu a pomocí systému „Cook & Chill“ rozvážet jídlo do sítě výdejen. Nebo si prostě jenom chcete otevřít malý stánek s občerstvením, protože máte dobré místo v rušném nákupním centru a rozhodnete se pro Crepes – palačinky nebo lívance? V tom případě vás vybavíme vším, co k tomu potřebujete, včetně originálních bretonských receptů, popř. hotovou směsí k přípravě pravých CREPES nebo WAFFL

Přidáte pouze trochu vody…
trochu vody

 

 

Nemusíte si už dávat pozor na přesné dávkování wafflového nebo Crepes těsta. Dávky jsou nastavitelné.  Níže zobrazený dávkovač je v nerezovém provedení. Pro fyzicky nenáročnou manipulaci je instalovaný na stojanu. Obsah tohoto dávkovače je na 6 litrů těsta!

Dispo Hit

 

 
 

 

SVÉ ZÁKAZNÍKY PROSTĚ NADCHNETE, KDYŽ JIM NABÍDNETE ČERSTVÉ WAFFLE Z VLASTNÍ VÝROBY.
Když to bude Vaše přání, navrhneme Vám, vyrobíme a zařídíme kavárnu s cukrárnou.

stažený soubor 03

DOKONALOST JE NAŠE KOMPLETNÍ NABÍDKA
vlastní waffle
Vlastní výrobu waffle zastane např. pouze jeden stolní základní výměna je jednoduchápřístroj, u kterého jen dle požadovaného druhu měníte příslušné wafflové pečící plotny. Výměna je velmi jednoduchá a rychlá, protože probíhá bez použití nářadí.
 

 

 

 

brusselská wafle Wafflové srdce velké Waffle-Lorrain
Bruselská waffle Wafflové srdce velké Waffle-Lorrain
Zmrzlinová waffle Wafflové srdce malé Waffle-Kant

 

stažený soubor 01

Můžete zvolit také dvojitý nebo trojitý přístroj, popřípadě s přesným dávkovačem  wafflového těsta.

 

 

 

 

 

Můžete zvolit také dvojitý nebo trojitý přístroj, popřípadě s přesným dávkovačem wafflového těsta.

K dispozici jsou další druhy wafflových forem, jako například bagetová waffle. Tato bagetová vanička je svého druhu ojedinělá a nabízí rovněž široké využití v rychlém občerstvení. Její vnější rozměry jsou: šířka 7,5 x délka 16,5 x výška 3,5 cm a s vnitřní hloubkou 2 cm pojme dostatečně velké množství chutné a lákavě nazdobené náplně. Ať sladká náplň nebo různé druhy lahůdkářských salátů, to vše připravujete čerstvé před zraky Vašich zákazníků.


stažený soubor 04

A pokud zvolíte kavárnu kombinovanou s nabídkou cukrářského a ještě lahůdkářského sortimentu, vytvoříme Vám takový interiér, ve kterém bude takto rozmanitá nabídka nenásilně sloučena do harmonie tvarů a barev, aniž by tím utrpělo samotné pro oči a labužnický jazýček lákavé vystavení sortimentu.